Vítejte na webu Randon N.C.

Pokud hledáte kvalitní ozvučení, jednoduché či naopak velmi komplexní nasvícení scény, či pódia se střechou i bez, jste na správné stránce!

Vše jsme schopni zajistit dle Vašich požadavků formou komplexní konzultační technické produkce - tedy bez stresu pro Vás - jednoduše na klíč!

dne 20.2.2013

Honza Šimeček

Fotogalerie: ...bejvávalo

/album/fotogalerie-uvodni-stranka/rozplet-parak-ah-jpg/
/album/fotogalerie-uvodni-stranka/mon-paudio-jpg/
/album/fotogalerie-uvodni-stranka/mix-rack-old-jpg/
/album/fotogalerie-uvodni-stranka/vermona-jpg/
/album/fotogalerie-uvodni-stranka/rack0-jpg/
/album/fotogalerie-uvodni-stranka/xt-modular-full-jpg1/

Novinky

Začíná školní rok - hurráááá!! :-)

01.09.2010 22:04
Naprosto nepodstané datum z hlediska zvukařské praxe, ale dcera má svátek, a synátor šel poprvé do školky - tzn. že "ještě chvíli" a už se mnou začne jako bedňák jezdit po kšeftech :-) To je ale pitomej příspěvek, jak někde na stupidním blogu nebo facebooku... Ale aspoň jsem dnes zase doplnil web o...
>>

Rockový Týnec

26.08.2010 00:42
A znovu ku Kolínu, do Týnce...na základě podařené práce na metalovém Mazci, jsme obdrželi i letošní Rockový Týnec. Takže nás čeká 8 kapel a začíná se už v 16:00.
>>

Webová prezentace byla spuštěna

25.08.2010 21:51
Dnes byla spuštěna naše nová webová prezentace. Staré stránky https://www.rncsound.wz.cz byly pro mne těžkopádné na obhospodaření, byť mne moc pomohl No Control a za to mu budiž věčný dík. zatím zůstávají v provozu, ale aktuální budou den ode dne více a více právě tyto :-) Zachoval jsem trochu...
>>

Olbramovice u Brna

23.08.2010 00:35
V sobotu jsme odjeli hrozně příjemný kšeftík v Olbramkách, kde už jsme byli po čtvrté. Nové prostředí ve dvoře penzionu, skvělí organizátoři a parádní kapelky v sestavě bez slabiny - Samhain, Eagleheart, Rimortis, Nightwish revival ze Severní Moravy a moje milovaná Salamandra s kterou jsme si padli...
>>

Opět Modrý Efektík a Superstar k tomu

12.08.2010 12:31
Tak to opravdu vypadá, že legendární Blue Efect budeme suportovat pravidelněji - jejich zvukař Bertík je JBLkama pro potřeby menších kšeftů nadšen. paráda. Zítra tedy hurá do Chýště u KV a v sobotu si dáme setík Mira Šmajdy kousek od Chocně. Jsem docela zvědavý, jaké to bude na živo!! :-)
>>

Blue Efect

29.07.2010 08:27
Shoda okolností nám do cesty nastrčila možnost zvučit legendu českého bigbítu Radima Hladíka a jeho novou partu muzikantů, kde máme i pár našich kamarádů. A vypadá to, že to nebude setkání poslední, což nás hrozně těší. Tedy hurá zítra do Opočna!!!
>>

Týnecký Mazec

17.07.2010 00:25
Ráno vyrážíme na metalový svátek do Týnce nad Labem. Čeká nás super nátěr s hvězdami Thortary a Issaacarum
>>

Francouzské velvyslanectví

14.07.2010 10:12
Nová spolupráce s Dominikem Peckou, zvukařem Škworů, má netradiční začátek v podobě dnešní lahůdky - oslavy výročí dobytí Bastilly na francouzské ambasádě - jako třešnička projev našeho pana prezidenta a půlky nové vlády :-)
>>

Rock for People

03.07.2010 07:52
Právě odjíždíme na 4 dny na jeden z našich největších fesťáků. Děláme tam Jam Stage v hangáru č.3 (myslím :-)). Rádi Vás tam uvidíme, třeba při společném bubnování se skvělým Petrem Šušorem!
>>
<< 1 | 2

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.