Festivaly

11.04.2011 23:04

Tak po dlouhé době zase nějaká novinka. Jak se zdá, letos opět absolvujeme několik vydařených akcí. Snad to nezakřiknu, když prozradím, že nás čeká 18.6. Blatno Rock Metal na vyhlášené Cihelce u Hlinska, tak neváhejte přijet a podpořit tuhle podařenou rock-metalovou jízdu, letos v čele s brněnskými ROOT.

V detailech se ještě řeší, ale s téměř 100% pravděpodobností budeme opět celé 4 dny od 2. do 5.7. "strašit" v jednom z hangárů hradeckého letiště, v rámci Rock For People. Těžko si přát něco víc - snad jen, aby se nám letos podařilo v rozpočtu najít prostředky na alespoň drobnou úpravu akustiky a tedy podstatně lepší zvuk něž loni. Budeme se tedy těšit na všechny známe co nás i kapely přijdou podpořit na Jam Stage.

16.7. vypukne na letním parketu v Týnci nad Labem metalové peklo, tedy přesněji Týnecký Mazec. Kdo se nezúčastní, není přítel metalu :-)

V jednání, a zatím snad nadějném, je opět scéna Jam Stage, ale tentokrát v rámci další letní festivalové stálice - Sázava Festu. tak nám držte palce pro první víkend v srpnu.

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.