Primal Fear - masakr v Perníkové chaloupce :-)

16.09.2010 18:21

Tak to máme za sebou - zatím jednoznačně naše technicky nejnáročnější akce. Hlavní pult MH2-40 se speciálním nabušeným efektovým outboardem, kde nechyběl ani naprosto špičkový master kompresor/EQ Avalon a famózní, byť letitý, procesor Eventide H3000. Díky Sound Factory a Ludvovi Bohadlovi za support! Monitorová konzole pak naše MH2-24 s Michalem Samiecem za fadery.

FOH pult byl az po okraj plný - Salamandra se mi tam sotva vešla, ještě jsme museli očesat OH a jeden zpěv :-( - holt Germáni si žádají maximum :-) John, jejich zvukař, je starej bigbítovej harcovní a fakt umí - postavil se k pultu, s potěšením kvitoval eMHáčko a během chvilky měl tak nastavenej pult, že byla radost pozorovat, jak sofistikovaně se dá řídit vyvážení celé kapely a rychlé použití 6 EFX procesorů najednou - fakt škola!!! :-)

Na druhou stranu, tušil jsem, že to bude nahlas, ale John to solil, co se do toho vešlo, na můj vkus už opravdu moc, a bohužel i díky nemožnosti zavěšení systému a tedy většího počtu vršků, které stály chudáci nevyužity v koutku, dohnal bedny čas od času do tepelných ochran - tedy výsledný pocit je směsí uspokojení a rozpaků.

Hodil jsem nějaká fota do galerie - hlavně "klubko hadů" u rozbočovacích splitterů je epesní. Ale kapela hrála a zpěvák pěl  - fakt pěkná záležitost. jen holt ty Pardubice nejsou zrovna metalové město. čekal jsem, že bude našlápnuto a bylo jen "vlažně" plno.

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.