Informace o nás

Zvuk, světla, pódia, LED obrazovky, technická produkce - konzultační a poradenská činnost v těchto oblastech

Zvukařský "gang" Random Noise Corps nabízí ozvučení veškerých společemských akcí, koncertů, festivalů, zábav, přehlídek, konferencí atd., včetně světelného parku, a to standardně do kapacity cca 2000 lidí.

Začátky ozvučovací firmy Random N.C. (dříve R.N.C. Sound) bychom mohli datovat do velmi dávné minulosti (1988-89), kdy jsme se podíleli jak na nahrávání dvou MC kazet v našem milovaném „studiu“ Veliš (Pavle nikdy nezapomeneme!), tak na několika málo koncertech skupiny Staré Hadry, tedy prazákladu současných Chinaski.
Koketování se zvukařinou pokračovalo sporadicky i během mého pobytu na Českolipsku (1991-96), aby po přestěhování do polabských pardubických nížin pokračovalo v podobě stálého muzikantsko-zvukařského angažmá s místní pokleslou pleso-zábavovou partou Renonc (1995-2009). Zde se postupně vybudoval velmi solidní, ale přeci jen amatérský základ zvukového aparátu, který však přinesl neocenitelné sbírání praktických zkušeností z obou stran sálu – tedy jak z pódia, tak od mixážního pultu.
Na přelomu let 2006 a 2007 jsem však začal pociťovat silný nedostatek opravdu výkonného a dobře hrajícího aparátu a logickým krokem tedy byl nákup velmi solidního systému z dílny italských X-treme Audio.
Ke konci roku 2009 narůstalo množství ozvučovaných akcí, navázali jsme spolupráci s několika zajímavými skupinami a výkonové i zvukové potřeby přesáhly možnosti současného vybavení. Při hledání vhodného systému jsem byl osloven jedním z distributorů a tak jsme zakotvili ve stáji legendárních amerických JBL, kdy nám systém VRX poskytuje skvělé možnosti jak pro malé akce, tak pro středně velké open-air koncerty.

Historie projektu

 

Pro koho tu jsme?

Pro všechny kapely, muzikanty a nadšence pro dobrý zvuk, kterým přijde vhod pokecat o správném vybavení a samozřejmě pro organizátory koncertů, festivalů, festiválků, zábav, večírků, plesů, konferencí, přehlídek, meetingů a další kulturních "atrakcí", kteří vědí, že zvuk nemá být Popelkou každé z těchto akcí a vyplatí se ho mít kvalitní a spolehlivý

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.